ENGLISH РУССКИЕ
Anasayfa | KVKK | Site Haritası | Online Sipariş |

> HAKKIMIZDA

Canat Kuruyemişçilik Gıda Sanayi; 1850 yılında perakende satış ile girdiği kuruyemiş sektöründe, 1981 yılında üretime geçmiş ve günümüze gelindiğinde ülkemizdeki en eski ve deneyimli firmalar arasındaki yerini almıştır. Ürün kalitesi, tüketiciye verdiği değer, satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile Türkiye' nin tüm bölgelerine hizmet veren Canat Kuruyemişçilik, yurt dışında da pek çok ülkeye ürün sağlamaktadır.

Firmamız, tüketici ihtiyaçlarına cevap verirken tedarik ettiği ürünleri en uygun işleme süreçlerinden geçirmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma amacıyla dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, kalite laboratuarlarındaki çalışmalarını aralıksız sürdüren CANAT Kuruyemişçilik, izlediği üretim politikasıyla sadece günümüzün değil, geleceğin de firması olduğunu kanıtlamıştır.

100 yılı aşkın tarihiyle sektöründe marka olmuş, müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeleri arasına almış, ISO 9001 ve ISO 22000 (HACCP) standartlarında üretim yapan, çevreci bir yaklaşım güden, sektörel ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ve kendini geliştiren CANAT Kuruyemişçilik sizlere hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.